Paola Reina bábika Karolína baletka v bielych šatách | Babyniz

oblúbené

Paola Reina bábika Karolína baletka v bielych šatách

  Popis
5 / 5    hodnotenia (8)
Tlačiť

Krásna ručne vyrábaná bábika s plavými vlasmi a žiarivými očkami. Vlásky sú zakorenené a sú vyrobené z kvalitného nehorľavého nylonu. Dajú sa ľahko česať a tvarovať do rôznych účesov. Oblečený má baletný komplet, ktorý zdobia jemné ružičky. Outfit je doplnený pančuškami, čelenkou do vlasov a baletnými topánočkami. Bábika má telíčko vyrobené z bezftalátového vinylu s jemnou vôňou vanilky. Má ohybné kĺbiky, vďaka ktorým sa vie postaviť do mnohých polôh. Ruky aj nožičky má detailne prepracované vrátane tváričky, ktorej roztomilý vzhľad dodávajú vsadené modré očká s realistickými mihalnicami a obočím. Celé telíčko sa jej dá jednoducho očistiť. 

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozkošná bábika bude skvelou kamarátkou aj dôverníčkou pre deti rôzneho veku.

Veľkosť bábiky: 32cm

Vek: od 3 rokov

Naša cena s DPH:
39,90 EUR
ks
Nasledujúci produkt
Predchádzajúci produkt
Objavte kúzelný svet Maileg
Čarovný svet bábik


BABYNIZ

Pri strelnici 806/44, 018 61 Nitra

IČO: 51982978
DIČ: 1123361712
IČ DPH: SK1123361712

Mobil: 0910 632 157
Email: info@babyniz.sk

NEWSLETTER

SLEDUJTE NÁS

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem